Veľkoobchod

Kategórie
 
 
 
 
 

Veľkoobchodná spolupráca pri dodávkach svietidiel

     Ste spoločnosť realizujúca stavebné či elektroinštalatérske projekty? Pracujete ako architekt, bytový dizajnér, prípadne stolárska dieľňa či kuchynské štúdio? Máte inú prácu ktorá súvisí s realizáciou zariaďovania interiérov? Ponúkame vám možnosť spolupráce pri dodávkach svietidiel pre vaše realizácie. 
Možnosti spolupráce si vieme individuálne dohodnúť pri osobnom stretnutí. Vieme si tak nastaviť spoluprácu tak, aby bola pre obe strany zaujímavá a výhodná.

     

Najčastejšie možnosti spolupráce:

  • Veľkoobchodná spolupráca pri dodávkach svietidiel pre architektov a elektrikárovPrivediete k nám zákazníkov, prípadne ich odporúčate k nám. U nás zrealizujeme dodávku tovaru priamo im za maloobchodnú cenu, pričom si od nás faktúrujete províziu.
  • Privediete k nám zákazníkov, tí si vyberú a objednajú tovar podľa vlastných predstáv. Po doručení tovaru k nám tovar pripravíme na prevzatie vám. Vy ho zákazníkovi odnesiete a predáte za maloobchodnú cenu. My vám ho samozrejme vyúčtujeme s dohodnutou zľavou.
  • Všetky potrebné úkony spojené s návrhom a výberom svietidiel si zrealizujete vo vlastnej réžií. U nás potom tovar objednáme a vy pred vašim klientom celkom obídete našu spoločnosť. Tovar im prinesiete a účtujete podľa vlastného uváženia za vaše vlastné ceny.
  • Ako architekt alebo elektrikár si u nás s našou spoluprácou prejdeme kompletne celý návrh. Poradíme vám vhodné riešenia z hľadiska nie len vzhľadu, ale aj kvality, výhodnej ceny, rýchleho dodania atď. Spolu si dohodneme ako budeme konkrétnu zákazku faktúrovať alebo riešiť so zákazníkom.
  • Zákazník si vyberie tovar na našej stránke, do poznámky uvedie nami dohodnuté spoločné heslo. Na základe neho poskytneme zákazníkovi formu zľavy alebo nejakú výhodu. Vy od nás nezískate takto nič, ale váš klient obdržal vďaka vám výhodu, ktorú isto ocení on i jeho peňaženka.

     Možností a foriem spolupráce je veľa. Je vždy na vzájomnej dohode, ako vieme nadviazať vzájomne výhodný obchodný vzťah. Neváhajte nás preto kontaktovať a dohodnúť si s nami osobné stretnutie. 

 

     Veľkoobchod svietidiel

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia