Možnosti dopravy a platieb

Kategórie
 
 
 
 
 

Doprava a platby

Doprava

Pre doručenie tovaru v rámci územia SR, ponúkame hneď niekoľko možností, je len na vás, ktorá z možností vám najviac vyhovuje:

a) Osobný odber – 0,00

Spôsob dodania tovaru z eshopu slovalux.sk osobným odberom v Pezinku

Ak si pri objednávaní tovaru v našom e-shope zvolíte možnosť osobného odberu, tak vám poštovné a balné nebude účtované.
Ak je objednaný tovar skladom, môžete si ho vyzdvihnúť takmer okamžite počas pracovných dní a v sobotu dopoludnia. V prípade, že sa tovar nenachádza medzi skladovými zásobami, zašleme aj my objednávku nášmu dodávateľovi, a hneď ako tovar obdržíme, zašleme vám správu a vy si preň môžete prísť. Osobné prevzatie tovaru je možné v predajni Svietidlá Asaler na Kollárovej ulici č.20 v Pezinku.  

 

b)Dobierka UPS, alebo doručenie kuriérom UPS

Ak si zvolíte ako formu doručenia túto možnosť, bude vám zásielka doručená kuriérom priamo do rúk, nemusíte tým pádom merať cestu k nám do predajne a vyhnete sa tak aj zbytočnému strácaniu času v rade na pošte. Dajte si zaslať balík priamo domov alebo tam, kde sa počas dňa najviac zdržujete. UPS je výborná voľba, pretože doručenie balíka trvá 24 hodín a k poškodeniu zásielky, od kedy s touto spoločnosťou spolupracujeme, prakticky ešte nikdy nedošlo. Ak máme objednaný tovar skladom a objednávku zaregistrujeme do 10:00 dopoludnia v pracovné dni, vieme ju ešte v ten istý deň aj odoslať. Kuriér vyzdvihuje zásielky každý deň do 13:00. V prípade, že sa tovar nenachádza u nás na sklade, je potrebné sa riadiť dodacou lehotou v popise výrobku. Hneď ako príde tovar od dodávateľa na náš sklad, bezodkladne vybavujeme každú zásielku aby žiadny zo zákazníkov nečakal viac ako je nutné.
Spôsob úhrady, ktorý vám najviac vyhovuje si zvolíte tesne pred uzatvorením objednávky.
Pri tomto spôsobe dodania tovaru sa účtuje dopravné 4€. Pred doručením tovaru vás bude kuriér telefonicky kontaktovať.
Odporúčame skontrolovať si zásielku IHNEĎ po prebratí od kuriéra. Ak je zásielka poškodená, neváhajte nás okamžite kontaktovať. Krehký obsah zásielky môže byť poškodený aj keď obal vyzerá v poriadku!!!

 

c)Dobierka alebo odoslanie balíka Slovenskou Poštou

Spôsob dodania tovaru z eshopu slovalux.sk slovenskou poštou

V prípade, že si vyberiete tento spôsob dopravy, je potrebné počítať s tým, že to môže trvať dlhšie. Tieto časové komplikácie sa samozrejme odrážajú aj na cene za túto službu, ktorá je nižšia ako v predošlom prípade. Ak sa objednaný tovar nachádza na našom sklade a objednávku zaregistrujeme do 10:00 hod. (v pracovné dni), je postup vybavenia nasledovný: Tovar sa v našej kancelárii nachystá, následne sa všetky takto nachystané zásielky musia odniesť na pobočku Slovenskej pošty. Vzhľadom na nutnosť prepravy zásielok na pobočku Slovenskej pošty, môže kvôli vyťaženosti nastať aj situácia, že tovar odíde až na ďalší deň. Tovar ďalej prepravuje pošta na pobočku vo vašom meste, vtedy vám vaša poštárka doručí lístok o uložení zásielky. Nakoniec musíte ísť na pobočku Slovenskej pošty, počkať si v rade a a prebrať si zásielku. Je len na vás ktorý spôsob doručenia vám viac vyhovuje, či si zvolíte poštu alebo kuriéra aj napriek tomu, že doručenie cez Slovenskú poštu stojí 3,5€.

Ak zákazník žiada doručenie do zahraničia, určuje sa cena poštovného individuálne, podľa krajiny, do ktorej má byť zásielka odoslaná.

 

Možnosti platieb

a)Platba na dobierku

Ak si vyberiete platbu formou dobierky, tak za tovar zaplatíte až pri jeho doručení či už kuriérom alebo Slovenskou poštou.

b)Platba on-line prevodom z Vášho účtu

Tovar, ktorý zaplatíte prevodom na bankový účet je majetkom spoločnosti Asaler, spol. s r.o. až do momentu pripísania peňazí za tento tovar na náš bankový účet, akonáhle sú peniaze pripísané na náš účet tovar bezodkladne odosielame.

c)Platba v hotovosti

Platba v hotovosti sa viaže na osobný odber a je možná len v tomto prípade a len v predajni Svietidlá ASALER na adrese Kolárova 20, 90201 Pezinok.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia