Pre architektov

Kategórie
 
 
 
 
 

Výhody a možnosti spolupráce pre architektov.

     Práca architektov a bytových dizajnérov je náročná. Vyžaduje nielen odborné znalosti a fantáziu, ale aj informácie o všetkých prvkoch implementovaných do priestorov. Architekt sa musí zamerať na pretransformovanie klientovych predstáv do hmotnej vízie a zohľadňuje nespočetné množstvo rôznych faktorov.

     Naša spoločnosť v rámci spolupráce pomáha architektom pri výbere a vyhľadávaní vhodných konkrétnych svietidiel pre konkrétne bežné i špecifické realizácie. Poznáme veľa distribútorov a výrobcov rôznych značiek svietidiel a potrebných komponentov pri realizácií osvetlenia. Z našich skúseností vieme, ktoré výrobky sú dobrej kvality a ktorým sa naopak radšej vyhnúť. Tiež vieme ako sa vyhnúť pri realizáciách rôznych chybám. Poznáme časté príčiny neskorších porúch a vieme ako sa im môžeme pri realizáciách čo najlepšie vyvarovať. Z našich skúseností taktiež vieme zvyklosti zákazníkov, ich požiadavky a neskoršie dohľadávané potreby po realizáciách. Sami sa zúčastňujeme na realizáciach stavieb a hľadáme riešenia aj pri zložitých požiadavkách.

     Veľmi radi spolupracujeme s architektmi, ktorí si nechajú od nás poradiť a naopak veľmi radi na nich prenášame dizajnové požiadavky klientov. Vieme, že architekt má dostatok svojej práce pri kreativite, prenášaní klientových predstáv "na papier" a hľadaní priestorových riešení. Chápeme, že nemá čas skúmať špecifické vlastnosti každého svietidla a nemusí sa ani vyznať v sortimente nachádzajúcom sa aktuálne na trhu. Práve tu vzniká priestor na vzájomné konzultácie a hľadanie čo najlepšieho riešenia pre vašich klientov.

     Pozor, nijakým spôsobom sa nesnažíme znevažovať odbornosť architektov. Naopak si ch vedomosti vážime a sami klientom radi tieto služby pri kompletnej realizácií interiérov či exteriérov odporúčame. Je však veľa vecí, kde sme si istí, že máme čo z hľadiska našich vedomostí a skúseností odovzdať aj my architektom. Takáto spolupráca prináša vzájomné benefity a výborné výsledky. Na každú spoluprácu s architektom sa vždy tešíme.

     Ak ste architekt, neváhajte nás kontaktovať a radi budeme spolupracovať s vami pri vašich realizáciach. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia