Spolupráca pre elektrikárov

Kategórie
 
 
 
 
 

Výhody a možnosti spolupráce pre elektrikárov.

     Spoločnosti zaoberajúce sa realizáciami elektroinštalácií alebo elektrikári jednotlivci riešia v rámci svojich prác prípravu ale už aj samotnú realizáciu osvetlenia v budovách, domoch a bytoch. Ak nedisponujú pri práci výkresmi od architekta, realizujú návrh elektroinštalácie sami. Od počtu zásuviek, cez umiestnenia kamier, alarmov, až po osvetlenie majú vo svojej  kompetencií toho pomerne dosť. Návrh však samozrejme nevychádza iba z ich hlavy, ale prevažne sa opiera o požiadavky konkrétneho klienta. 

     Dobrý elektrikár má však veľmi veľa práce, a tak ho vymýšľanie elektroinštalačnej siete často brzdí od ďalších zákaziek a je od práce ťahaný nekonečným vyjednávaním s klientom o tom čo by kto chcel a kde čo videl. Takto sa dostáva do časových sklzov a do opakovaných prerábok už jestvujúcich prác. Z tohto dôvodu sa na nás často elektrikári obracajú s pomocou, ktorá práve obsahuje poradenstvo klientovi. Prejdeme si s ním stavbu pred príchodom elektrikára. Povieme si o rôznych možnostiach v rámci inštalácií, prejdeme si konkrétne potreby v konkrétnych miestnostiach a na základe nich poskytneme odporúčania, ako by sa ich požiadavky dali realizovať. Klient sa tak dozvie možnosti a vopred si pripraví, čo od elektrikára chce. Po príchode elektrikára na stavbu už klient iba oznámi počty zásuviek na konkrétnych stenách, počty svetelných okruhov, miesta ich ovládania a iné detaily. Toto vie veľa elektrikárov oceniť a prevezmú na seba už iba samotnú realizáciu. Podľa požiadavky elektrikára si tieto informácie môžeme prejsť s ním za klienta my a dohodneme si ako sa to či ono bude dať najlepšie zrealizovať tak, aby neprichádzalo k technologickým komplikáciám. 

     Čo tým získame my? Našim benefitom z takejto spolupráce je to, že sa vyhneme neskorším problémom s výberom svietidiel. Vopred si predpripravíme situáciu tak, aby sme sa vyhli problémom napríklad s poddimenzovaním svetelných okruhov. Pre klienta tak vyriešime všetko k jeho spokojnosti a ušetríme peniaze z dôvodov neskorších prerábok. Tiež vďaka takejto spolupráci získame klienta a dodáme mu svietidlá.

     Čo tým získate vy? Odbremeníme vás od debát s klientami a od rozhodovania za nich. Pomôžeme vám vysvetliť vášmu klientovi čo kde potrebuje a vy sa môžete venovať už iba vašej práci. Nevymýšlame nezmysli, ale naopak sa snažíme pripraviť všetko tak, aby neskôr aj vaša práca bola jednoduchšia. Tiež klientom poradíme rôzne možnosti čo by vo svojich domoch či bytoch mohli mať a tak ak sa im toto zapáči, získate viac práce na jednotlivých zákazkach. Pridáme počty zásuviek podľa potrieb, zvýšime počty svetelných okruhov, pričom každé takéto navýšenie je práca pre vás. Z dobrej kompletnej realizácie vám navyše vieme dať províziu na základe dohody.

     Čo tým získa klient? Klient touto našou vzájomnou spoluprácou získa dobre vyriešenú elektroinštaláciu od jej premyslenia až po realizáciu. Získa viac odpovedí na svoje otázky, získa vzácne rady a tiež pohľad z viacerých uhlov na rovnakú vec. Tiež ocení neskôr dobré spracovanie inštalácie pri svojom užívaní danej nehnuteľnosti. Ocení dostatok svetla pri svojich aktivitách, ocení domyslenie detailov a dobre prepracovanou inštaláciu zvýši hodnotu svojej nehnuteľnosti.

     Neváhajte nás teda kontaktovať a dohodneme si osobné stretnutie, kde si prejdeme všetky ostatné detaily možnej spolupráce.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia