Ako vyberať bodovky do sádrokartónu.

Kategórie
 
 
 
 
 

Každodenná práca so zákazníkmi či už v rámci maloobchodnej predajne alebo priamo na stavbách, prípadne pri realizáciách osvetlenia v rôznych priestoroch nás núti zamýšľať sa nad rôznymi otázkami klientov a hľadať pre nich odpovede také, ktoré skutočne pomôžu pri rozhodovaní alebo pri voľbe správneho typu osvetlenia do konkrétneho priestoru. Cieľom týcho pár článočkov nie je pred zákazníkom mudrovať, ale naopak poskytnúť informácie tak, že pri výbere vhodných svietidiel podľa jeho potrieb sa vyhne zbytočným chybám. Odporúčame teda prezrieť si naše rady, prejsť si článočky, a v prípade že ste nenašli odpoveď na otázku ohľadom tejto problematiky, konktaktujte nás a skúsime pripraviť článoček ktorý tieto informácie poskytne.

 
 

Ako vyberať bodovky do sádrokartónu.

Tento článoček sme pre vás pripravili ako súbor niekoľkých rád pri kúpe bodoviek do sádrokartónových podhľadov alebo znížených stropov. Každodenné skúsenosti z návštev realizovaných stavieb a ich interiérov nás neustále presvedčujú o tom, že pri realizáciách máva veľa klientov veľké rezervy a že niekedy si veci predstavujú inak ako v realite vyzerajú. Prečítajte si ako rozmýšľať pri ich kúpe a na čo si dať pozor.

Základný fakt pred kúpou bodoviek je uvedomiť si, na čo toto svietidlo bude slúžiť. Prvé kritérium je, či má takýto zdroj svetla slúžiť na kľudové alebo pracovné osvetlenie. Ak majú bodovky slúžiť ako osvetlenie kľudové alebo orientačné, nemusíte to s ich počtom nijako extra preháňať.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia